10-11.10.2020


Wystawa Kotów Rasowych w Dopiewie

>> czytaj więcej

23.06.2019


Pokaz Kotów Rasowych

>> czytaj więcej
Aktualności

Aktualności
Wystawy / Show
Pokazy
Linki


! OGŁOSZENIE !

Na początku grudnia(7.06.2020) z naszego mini ogródka w Luboniu zniknęła kotka syberyjska- Neva o imieniu Amy. Jest zaczipowana, czip zarejestrowany z naszymi danymi. Kotka jest kotką hodowlaną- nie wysterylizowaną.
Widziana była w okolicy kilka dni później niestety nie udało nam się jej znaleźć. Potem niestety ślad po niej zaginął. Powiadomiona była straż miejsca w Luboniu i ogłoszenia trafiły na fb miejskiego oraz grupy zaginione/znalezione. Również obwiesiłam najbliższą okolicę ogłoszeniami i powrzucałam troche ulotek do skrzynek mieszańców w okolicy. Nadal umieszczam nasze ogłoszenie ale niestety im dłużej tym już nikt się nie zgłasza, że widział jakiegokolwiek podobnego kociaka. Niestety ze względu na jej wygląd i po takim czasie możliwą ciążę( oczywiście nieplanowaną) może być łakomym kąskiem dla niedobrych ludzi. Proszę o informację czy nie widzieli Państwo podobnej kotki ? czy nie zgłaszał się do Państwa w ostatnim czasie ktoś z podobną kotką lub czy ktoś nie zgłaszał że znalazł taką kicię? Czy mogę prosić o wywieszenie ogłoszenia w Państwa przychodni?
Szalejemy z rozpaczy ale jeszcze nie straciliśmy całej nadziei, że Amy się znajdzie. W załącznikach ogłoszenie oraz zdjęcia kici. nr chip Amy to 616093400045378

Dziękuję za wszelkie inf. nr kontaktowy
Magda 693 526 656
Marcin 601 626 273

[ przypomnij mi hasło ]
[ więcej o logowaniu ]